Betalt annonseartikkel:
Bambusa er en favoritt blant foreninger, klasser og klubber som trenger inntekter. til f.eks. treningsleir, klassetur eller cup. Våre produkter holder høy kvalitet og er enkle å selge.
Sokkene "alle vil ha"
Det er trådene som teller. Derfor lager Bambusa sokker av bambusviskose – en av vår tids mest bærekraftige materialer. Bambusa-sokkene er miljøvennlige, gode for huden og tar vare på føttene dine.
Dugnad for alle
Bambusa har spesialisert seg på dugnad og tilbyr produkter som er enkle å selge og en glede å kjøpe. Om du er i målgruppe russ, skole, barnehage, korps eller andre typer foreninger så er alle velkomne. Her er det dugnad for alle.
Se bambus sokker for dugnad for mer informasjon og bruk gjerne kalkulatoren på forsiden som forteller hvor mye du kan tjene.
Skrevet av Jarle Lund på vegne av forbrukermagasinet media og annonseavdeling